Ресурс Kиїв24 є підсайтом КиївMedia та публікує новини України та світу, які редакція програми “Київ 24” телеканалу “Київ” вважає потрібними у висвітленні. Також на сайті доступні текстові версії сюжетів та включок експертів, які були в ефірі телеканалу.

Якщо ми визнали подію вартою новини, ми висвітлюємо її якісно. Новини подаються безсторонньо, неупереджено та відповідно до професійних стандартів та етичних принципів журналістики. Добираючи інформаційні приводи, ми виходимо з інтересів цільової аудиторії – жителів столиці.

У новинах ми перевіряємо факти, посилаємося на конкретні джерела. Ми відповідаємо за точність і достовірність поширеної інформації, ми не готові жертвувати цим за рахунок оперативності та ексклюзивності. Якщо нашим виданням ненавмисно було поширено неправдиву або неточну інформацію, ми виправляємо, доповнюємо її та перепрошуємо за помилку. Під час публікації резонансної інформації ми завжди виходимо з позиції суспільного інтересу. Ми з повагою ставимося до наших джерел інформації та гарантуємо їхню анонімність.

В заголовках ми залишаємо за собою право розкрити не лише суть публікації, а й висловлювати певну позицію. При цьому ми проти кричущих заголовків, хайпу, ботів, махінацій з трафіком та лічильниками.

Останні новини

Більше новин