Небайдужі моряки виловили та передали прикордонникам рятувальний круг та світловий буй з російського крейсера "Москва", який затонув після ураження українськими ракетами.

Про це повідомив голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко в Facebook

“Музейні експонати українських Сил оборони поповняться чудовими предметами. До рук прикордонників загону морської охорони днями потрапили рятувальний круг та світловий буй з крейсера-потопельника “Москва”. Їх передали небайдужі моряки. Після зустрічі недофлагмана ЧФ РФ з Нептуном речі дрейфували у відкритому морі”, – написав він.

Нагадаємо, флагман ЧФ РФ “Москва” був одним із двох кораблів, які 24 лютого 2022 року погрожували захисникам українського острова Зміїний. Окупанти вимагали від військовослужбовців Ізмаїльського прикордонного загону здатися. Відповідь українських воїнів вже стала крилатою фразою: “Рускій воєнний корабль, іді нах..й!”.

13 квітня влада стало відомо, що Україна завдала удару ракетами “Нептун” по крейсеру “Москва”.  Наступного дня міноборони рф підтвердило вибух на крейсері, але заявило, що на борту здетонував боєкомплект, моряків евакуювали, а сам крейсер “зберіг плавучість”. Потім російське міністерство заявило, що “Москва” затонула під час буксирування до Севастополя в умовах шторму.

Фото: Фейсбук