Український актор В'ячеслав Довженко вважає, що час перемикатися і працювати над тим, аби в українських дітей ніколи не виникало бажання вмикати кінострічки країни-агресорки.

Про це він повідомив в програмі ПРОFILE.

“Може час перемикатися і працювати над тим, аби в українських дітей ніколи не виникало бажання вмикати кінострічки країни-агресорки?”, – сказав Довженко.

Як приклад, актор навів момент зі зйомок кінострічки “Кіборги”, коли на знімальний майданчик завітав один з танкістів ЗСУ прямісінько з передової на Донбасі, який “відзначився” своєю поведінкою.

“Всі з військових, хто нам допомагав, розуміли, що це все умовно, а не по-справжньому. І от один з них хильнув чарку, і почав лаятись на предмет того, що все це неправильне”, – розповідає Довженко.

За словами актора, військовик отримав догану від свого командира, який теж був присутній на зйомках. А потім Довженко вирішив сам поговорити з “жертвою оковитої”.

“Я підходжу, кажу: “Звідки ти, друже?” Сказав, що з Кіровоградщини. А я йому у відповідь: “Ти зараз, коли повернешся додому, вип’єш ще одну чарку, сядеш перед телевізором і увімкнеш “Менти-2″. І будеш ти плакати й співчувати тому, як вони воюють з російським бандитизмом, позабувши про те, що ти приїхав з передової”, – зазначив кінодіяч.

Нагадаємо, що раніше В’ячеслав Довженко розповів в програмі ПРОFILE про реакцію росіян на вихід кінострічки “Кіборги”.

Фото: відкриті джерела