Ікона стилю від 1950-х і до сьогодення з’явилася на сторінках китайського глянцю CR Fashion Book China. Світову білявку оцифрували та зняли у вбранні від люксових брендів.

Кіноакторка стала найбільш обговорюваною персоною за останній тиждень разом з Кім Кардашян, яка зіпсувала її знамениту сукню після виходу на червону доріжку Met Gala.

Але не менш гучною подією для прикуття уваги до Мерилін, стала і кінострічка на Netflix “Білявка” з Анною де Армас в головній ролі. Фільм розповідає про Мерилін Монро, яка навіть після смерті залишається іконою стилю та кінодівою.

Заради того аби Монро сяяла на сторінках глянцю видання світового рівню готові йти на великі кроки. Тому, китайський глянець CR Fashion Book China, вирішили оцифрувати кінодіву , аби вона з’явилась і на їхніх сторінках. Вони представили 8 обкладинок, якби могла виглядати Монро у сучасності. Вона одягнена в провідні бренди сучасності, включаючи Thom Browne, Balenciaga, Miu Miu, Fendi.

Перед нами постає Мерилін зі своїми фірмовими локонами, ефектному макіяжі, з акцентом на червий колір помади. Позує у сріблястій сукні, у сірій сукні розшитій бісерованими квітами, у штанному чорному костюмі та у вініловій сукні з об’ємним бантом.

“Бренд CR Fashion Book завжди дивився в майбутнє моди. Ці кавери з’являються на тлі глобального відродження Мерилін, що ще більше наголошує на вічній чарівності її культурного впливу” – говорить генеральний директор CR Fashion Book Володимир Ройтфельд.

Київ 24 Київ 24 Київ 24

Київ 24

Фото: CR Fashion Book China