Велика Британія розширила санкції проти Росії у відповідь на незаконну анексію українських територій.

Про це повідомляється на сайті британського уряду, 

Санкції покликані позбавити Росію доступу до ІТ-консультацій, архітектурних, рекламних, аудиторських, інженерних послуг та юридичних консультаційних послуг для комерційної діяльності.

У повідомленні зазначається, що 85% усіх юридичних послуг РФ імпортує з країн Великої сімки, на Велику Британію припадає 59% цього імпорту.

Також заборонено експорт майже 700 товарів з Великої Британії до Росії.

“Список включає сотні товарів, які мають вирішальне значення для виробництва в російському виробничому секторі, причому минулого року імпорт із Великобританії склав понад 200 мільйонів фунтів стерлінгів”, – йдеться у повідомленні.

“Велика Британія рішуче засуджує заяву Путіна про незаконну анексію території України. Ми ніколи не визнаємо результатів цих фіктивних референдумів чи будь-якої анексії української території. Російський режим має бути притягнутий до відповідальності за це огидне порушення міжнародного права. Ось чому ми працюємо з нашими міжнародними партнерами, щоб посилити економічний тиск через нові заборони послуг”, – прокоментував рішення міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі.

Фото: Відкриті джерела