Це відбулося під час першого офіційного обміну тілами військовослужбовців на лінії фронту в Запорізькій області.

Про це повідомила Асоціація родин захисників “Азовсталі”.

Патронатна служба полку “Азов” зустріла та разом з лікарями провела огляд та опис тіл, розповіли в Асоціації родин захисників “Азовсталі”.

“Важливо зазначити, що серед тіл загиблих третина – бійці полку “Азов”, належність інших тіл до різних підрозділів з’ясовується. Наразі судмедексперти ведуть роботи, які за часом, попередньо, можуть тривати до трьох місяців”, — йдеться у повідомленні Асоціації.

Згодом родини загиблих викличуть на експертизу та процедуру упізнання. “Продовжуються перемовини та розв‘язання організаційних питань щодо наступного обміну тілами загиблих героїв”, — зазначили в Асоціації родин захисників “Азовсталі”.

Полк “Азов” був одним із підрозділів, який майже три місяці боронив завод у Маріуполі.

Екскомандир “Азова” Максим Жорін підтвердив, що останки, витягнуті з “Азовсталі”, були серед тих, які обміняла Україна та РФ у форматі 160 на 160. Обмін відбувся 4 червня на передовій у Запорізькій області.

Операцію проводили Міністерство з реінтеграції тимчасово окупованих територій, Головне управління розвідки Міноборони України, Служба безпеки України, Генштаб ЗСУ та інші силові структури України.

Фото: Відкриті джерела