Супутник дозволяє робити чіткі знімки за будь-яких погодних умов.

Супутники ICEYE, один із яких купив для Збройних сил України Фонд Сергія Притули на зібрані українцями кошти, дозволяє за будь-яких погодних умов сканувати об’єкти. Про це Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України повідомляє у Телеграмі.

Для тих читачів, які не повністю в курсі, що ж то таке прикупив Притула, коротке пояснення. ICEYE це не просто компанія, в якої у володінні є група супутників, які роблять якісну зйомку високої якості. Супутники ICEYE проводять зйомку за допомогою синтезованої радіолокаційної апертури (SAR), яка дозволяє в будь-який час доби та за будь-яких погодних умов сканувати об’єкти”, – ідеться в повідомленні.

Системи SAR завдяки автоматичному розпізнаванню об’єктів із застосуванням розподіленого радіолокаційного зображення та цифрової обробки сигналів здатні “бачити” через перешкоди.

Тобто, для цієї системи навіть стіни будівель не перешкода.

Управління стратегічних комунікацій ЗСУ опублікувало для порівняння знімки з різних супутників. Останній (нижній) знімок, це саме те зображення, яке отримуватимуть українські військові.

Фото: Фейсбук