Щодня громада зазнає російських обстрілів, якими пошкоджуються електромережі.

Визволений Вовчанськ на Харківщині через постійні російські обстріли та відсутність опалення пустішає щодня, у місті залишилося біля 4,5 тис. жителів із понад 17 тис. до повномасштабного вторгнення рф. Про це розповів начальник Вовчанської міської військової адміністрації Чугуївського району Тамаз Гамбарашвілі, пише «Укрінформ».

«Зараз у місті перебувають десь 4,5 тисячі жителів, але з кожним днем ця цифра ще зменшується. Тому що надворі зима, в нас великі проблеми з опаленням. Тому люди (після деокупації, – ред.) не повертаються, а ще більше виїжджають. І ми рекомендуємо мешканцям багатоповерхівок і жителям усього міста виїздити в інші райони області чи інші регіони, щоб перезимувати в більш комфортних умовах», – сказав Гамбарашвілі.

Він зазначив, що електроконвектори не врятують ситуацію, оскільки щодня громада зазнає російських обстрілів, якими пошкоджуються електромережі, і енергетики постійно працюють над їх відновленням.

«Обстрілюють з території рф, громада ж прикордонна, місто Вовчанськ – за п’ять кілометрів від кордону, тому страждаємо від їхніх постійних обстрілів», – зауважив началькик МВА.

За словами Гамбарашвілі, більшість жителів виїздять своїми силами і так само самостійно шукають собі місце тимчасового проживання.

 Фото: Фейсбук