У Туреччині для гасіння лісової пожежі, яка спалахнула вчора ввечері у провінції Мугла на південному заході країни, залучили 20 вертольотів і 14 літаків.

Про це повідомляє Hürriyet.

«Пожежа сталася близько 20.00 на лісовій території біля затоки Амазон. Під дією вітру вогонь за короткий час поширився на більшу площу», – йдеться в повідомленні.

Площа пожежі сягнула приблизно 200 га. До боротьби з вогнем залучили 1494 пожежників та понад 400 одиниць техніки. Вранці до них долучилися 20 вертольотів і 14 літаків.

Через складну ситуацію в регіон прибули міністр сільського та лісового господарства Туреччини Вахіт Кірішчі та міністр внутрішніх справ Сулейман Сойлу.

Як відомо, минулого року Туреччина також потерпала від масштабних лісових пожеж. В регіоні Анталія, спалахнули лісові пожежі. Вогонь перекинувся на житлові квартали, згодом пожежі спалахнули біля курортів Мармарис та Бодрум. Влада евакуювала місцевих жителів і туристів з готелів.

Минулого року Україна однією з перших відгукнулася на прохання про допомогу – направила в Туреччину літаки та вертольоти, українські рятувальники ДСНС брали участь у гасінні пожеж на території провінції Анталія.

Загалом під час лісових пожеж минулого року було знищено понад 160 тисяч гектарів лісу.

Фото: Відкриті джерела