Відома поп-співачка Брітні Спірс могла стати представницею королівської родини Британії. Близько 20 років тому вона мала нестандартний роман із сином короля Чарльза ІІІ принцом Вільямом.

Про це пише Daily Mail.

Як зазначає видання, їхній роман почався у 2002 році. Тоді Брітні розповіла ведучому Френку Скіннеру, що вона спілкувалася з тоді ще герцогом Кембриджським електронною поштою й навіть запросила його на побачення під час свого туру Великою Британією.

“Ми обмінялися електронними листами, і він мав прийти й побачитись зі мною десь, але це не спрацювало”, – сказала Спірс, якій тоді було 20 років.

Тоді таблоїди вибухнули сенсацією про те, що Брітні може вийти заміж за принца Вільяма.

“Принц Вільям справив на Вас велике враження?” – запитав ведучий. На це питання Брітні відповіла ствердно.

Розповідаючи про незвичний досвід у своєму особистому житті, вона зізналася, що й гадки не має, чому ж принц Вільям передумав з нею зустрічатися.

Минулого року королівський біограф Крістофер Андерсен поділився більш детальною інформацією про відносини Брітні і Вільяма у своїй книзі “Брати та їхні дружини: царина приватного життя Вільяма, Кейт, Гаррі та Меган”. Там він пояснив причину завершення стосунків Вільяма і Брітні.

“Вільям і Спірс намагалися зійтися ще в молодості. Можливо, були телефонні розмови, але я не пригадаю, щоб їм колись справді вдалося зустрітися у той період”, – заявив автор.

Як відомо, вже у 2003 році Вільям почав зустрічатися зі своєю майбутньою дружиною Кейт Міддлтон. Водночас Брітні розлучилася із Джастіном Тімберлейком наприкінці 2002 року і вийшла заміж за коханого дитинства Джейсона Аллена Александера.

Фото: getty images