У селищі Новоолексіївка на Херсонщині росіяни вдерлися до домівок кримських татар і вивезли Мамеда Мусаєва та його дружину Тетяну Базирову.

Про це повідомив один із лідерів кримськотатарського народу Рефат Чубаров у Facebook.

У п’ятницю зранку у селищі Новоолексіївка Генічеського району Херсонської області представники російських спецслужб вторглися з “обшуками” в домівки місцевих жителів, які є кримськими татарами.

Згодом стало відомо, що російські окупанти після незаконного обшуку в будинку жителя Новоолексіївки насильно повели з собою подружжя Мамеда Мусаєва і Тетяну Базирову.

Із посиланням на очевидців Чубаров повідомив, що Мамеда Мусаєва та його дружину  помістили у профтехучилище №17 міста Генічеська, де російські загарбники влаштували “камери для тортур та утримання заручників”.

Чубаров закликав прокуратуру й інші правоохоронні органи України разом із порушенням кримінальних справ за фактом злочинів, які вчиняють російські окупанти на території Херсонської області, приділити особливу увагу “профтехучилищу №17” міста Генічеська, яке “стало місцем скоєння масових катувань громадян України”.

Фото: УП