4 квітня на французькому потоковому сервісі «CANAL+» відбулася прем’єра фантастично-детективного мінісеріалу «Нескінченність». Одну з другорядних ролей у проєкті зіграв український актор Анатолій Панченко, а частина зйомок відбувалася в Україні.

Про це на своєму сайті повідомило видання Variety.

Сюжет фільму полягає у тому, що коли з Міжнародною космічною станцією зникає зв’язок, а обезголовлений і вкритий воском труп одного члена її теперішньої команди – американського астронавта Ентоні Курца – знаходять на даху будинку в Казахстані, французька астонавтка Анна Зараті та казахський полісмен Ісаак Турґун беруться розплутувати цей дивний парадокс.

Основною мовою стрічки є англійська, однак можна почути також французьку та російську. Так як, актори були з різних країн, то на знімальному майданчику спілкувались шістьома мовами.

Так як, напряму Україна в сюжеті не фігурує, і ніхто з гялдачів не зможе по стрічці здогатаись, що зйомки були і в Україні також, то знімальна група вирішила, що говорити про Україну під час інтерв’ю – їхній обов’язок.

«Ми провели в Україні два з половиною місяці, – каже продюсер Ерік Ларош, – коли працюєш над чимось настільки складним, виникають зв’язки. Коли розпочалася війна, ми сконтактували з усіма та намагалися допомогти. Ми відправляли гроші, речі першої необхідності. Це для нас дуже важливо».

Акторка Селін Саллет додає, що вони слідкуют за тим, як українці відстоюють свою країну, наповнюючи мішки піском,ж будуючи захисні спороду. Але при цьому, ми ще й заповнюємо простір гучною музикою, немов тікаюси від психологічного терору.

Вона зазначила, що коли зв’язується з Іллею, це чоловік, якй очолював групу каскадерів, і чує у відповідь, що у нас все добре, то визнає українців – героями.

“Сьогодні вони є справжніми героями, тому що не піддаються страху. Чи цьому чоловіку [тобто путіну]. Героїзм не в тому, щоб досягати успіху у всьому, що ти робиш, чи бути сильним увесь час. Справа у невдачі – такій невдачі, яку треба подолати. Ти через це проходиш і постаєш переможцем. Ти долаєш своїх монстрів.” – Селін Саллет.

Фото: Facebook Cinematiko