Крім громадянства РФ президент Мотор Січ В'ячеслав Богуслаєв приховував нерухомість у Москві, якою він володів з 2002 року.

 Про це йдеться у розслідуванні журналістів програми “Схеми”.

Йдеться про мінімум два об’єкти нерухомості: квартиру в ЖК, приблизною вартістю $350 000 та складські приміщення. Обидва об’єкти розташовані у Хорошівському районі Москви.

Жоден із цих об’єктів не був зазначений В’ячеславом Богуслаєвим у його майнових деклараціях, які він подавав, доки був народним депутатом України з 2006 по 2019 роки.

Це може свідчити про порушення антикорупційного законодавства.

Як повідомлялося, 22 жовтня стало відомо, що СБУ затримала почесного президента компанії Мотор Січ, екснардепа від Партії регіонів В’ячеслава Богуслаєва у рамках справи про незаконне постачання компанією товарів військового призначення для російської штурмової авіації.

За даними слідства, керівництво заводу у Запоріжжі налагодило транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до рф.

Посадовці діяли у змові з наближеними до кремля представниками російської корпорації «ростех», яка є одним із головних виробників озброєнь для зс рф.

Отриману продукцію окупанти використовували для виробництва та ремонту ударних вертольотів, які масово застосовували для повномасштабного вторгнення в Україну.

Також, за даними слідства, на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну президент корпорації Мотор Січ В’ячеслав Богуслаєв розпорядився приховати документи на гелікоптери, щоб українські льотчики не могли ними скористатися, а потім наказав зняти з вертольотів лопаті.

Слідчі Служби безпеки повідомили організаторам оборудки про підозру за ч. 4 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) та 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України.

Суд обрав їм міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Фото: Відкриті джерела