Нещодавно з'явилося відеозвернення Маші Єфросиніної до Ксенії Собчак, яка назвала українців нацистами. Так звана російська "опозиціонерка" вирішила "просвітити", що таке "нацизм".

Скріншотами переписки Єфросиніна поділилася у своїх інстаграм-сторісі.

Розпочалося усе із рекламної кампанії Zara з росіянкою Наталією Водяновою, яку “рознесли” українці. У коментарях під публікаціями бренду в соціальних мережах користувачі залишають критичні коментарі на адресу бренду з хештегом #russiaisaterroriststatestate (Росія — це держава-терорист). Така реакція у коментарях обурила Собчак настільки, що вона у своєму телеграм звинуватила українців у нацизмі.

Тоді, Собчак звинуватила українців у нацизмі. «Zara випустила рекламну кампанію. І саме українські акаунти заходять і шеймять: типу, ви росіянку взяли. Тобто європейці пишуть, як красиво й беллеца. Ну от не соромно? Що за нацизм взагалі? Причому закидають організовано. Тобто сидять люди у важкій ситуації, але їм правда здається, що головне з чим треба поборотися — щоб росіяни нічого не рекламували, не знімали фільми для Канн, не виїжджали з Росії і т.д. Це взагалі нацизм», — написала вона.

Дана подія співпала у часі із новинами зі звільненого Ізюму, зокрема, про могили із сотнями трупів, про які Собчак, як і решта “хороших рускіх”, промовчала.

Не оминула цього українська ведуча Маша Євросиніна, яка час від часу “роздає ляпаси” росіянам, які підтримують політику кремля. Вона записала відеозвернення, у якому назвала Собчак “найбільшим розчаруванням року серед російських селебріті”, зазначивши закономірність: “Як тільки в Україні виявляється черговий акт звірячих злочинів росіян, тут же вис*рається черговий публічний рот цієї країни”. Якщо після Бучі був Коля Басков, то після Ізюма – Ксенія Собчак”, – каже Євросиніна.

Найбільше ж українську ведучу обурило те, що у своєму телеграм-каналі вона назвала українців, нацистами, які “проживають важкі часи”. Тож ведуча запропонувала Собчак охарактеризувати ще й російських вояк, які ґвалтують і катують українців до смерті.

Відеозвернення ведучої, вочевидь, сильно зачепило Собчак, що та накатала їй довжелезне повідомлення у дірект.

Телеведуча не стала відповідати Собчак у дірект, а написала публічно в інстаграм-сторіс. Вона нагадала, що поки росіяни скиглять через ненависть усього світу, в Ізюмі триває ексгумація тіл закатованих і вбитих ними українців.

У мережі різко засудили позицію Собчак і тепер закликають ЗМІ ігнорувати будь-які новини за її участі.

Київ 24

Фото: Інстаграм