Американський актор, амбасадор благодійної платформи UNITED24 Лієв Шрайбер, який приїхав до Києва, де зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським, також відвідав зруйновану Бородянку.

Про це він повідомив у Instagram.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Liev Schreiber (@lievschreiber)

Актор на власні очі побачив наслідки дій російської армії, і як живуть люди, що залишилися в місті. Також знаменитість оприлюднив фотографію Андрія Шевченка разом із хлопцями, з якими вирішив пограти у футбол у місці, де донедавна прилітали ворожі снаряди.
“Дякую Андрію Шевченку за величезне серце та надихаючі слова. Я бачив, як Андрій розмовляв із групою дітей на футбольному полі через дорогу від місця вибуху в Бородянці. Він веде за собою доброту та співчуття у буквальній тіні жорстокості та невігластва”, – написав актор.
Водночас Лієв Шрайбер подякував главі держави за теплий прийом.
“Дякую, пане президенте, за теплий прийом і можливість зрозуміти, наскільки важливою є наша постійна участь і підтримка для народу України”, – додав кінозірка.
Відомо, що зірка фільму “Люди-Х: Росомаха” приїхав до України для запуску молодіжної програми, першими учасниками якої стануть діти Шевченка та Шрайбера.
Фото:Відкриті джерела