За останній місяць війни сума компенсацій, які в росії виплачуються родичам загиблих і поранених військових, збільшилася втричі.

Про це йдеться у підрахунках українського Forbes. 

Як відомо, контрактним солдатам армії рф обіцяють зарплату від 200 тисяч рублів на місяць за війну в Україні, плюс додаткові виплати. У середньому на одного солдата, витрачається близько 200 доларів на день.

У жовтні росія різко збільшила чисельність своїх військ. І 300 тисяч мобілізованих обійдуться бюджету росії в додаткові 1,8 мільярда доларів на місяць.

За даними Генштабу, за з 24 жовтня по 24 листопада в Україні загинула рекордна кількість російських солдатів – 17470. Це навіть більше, ніж в перший місяць війни. Частково це пов’язано з появою на фронті непідготовлених мобілізованих.

За кожного з них родина військового має отримати 7,4 мільйона рублів, або близько 110 тисяч доларів. Кількість важко поранених, які можуть отримати виплату, орієнтовно у два рази більша. Сума компенсацій – 3 мільйони рублів.

Якщо влітку сума компенсацій, які мають виплачуватись загиблим і пораненим, оцінювалася в близько 1 мільярд доларів щомісячно, то за останній місяць війни вона перевищує 3,5 мільярди доларів.

Нагадаємо, що росіяни звозять мобілізованих для поповнення втрат.

Фото: відкриті джерела