Правоохоронці затримали людей, які намагалися приховано вивезти з України майно раніше затриманого президента «Мотор Січі» Вячеслава Богуслаєва, щоб уникнути його арешту у межах кримінального провадження.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Серед вилученого – раритетні автомобілі та вогнепальна зброя, а також Скіфське золото й предмети античних часів та Київської Русі.

«У результаті слідчо-оперативних дій встановлено учасників оборудки. Ними виявились декілька керівників структурних підрозділів заводу. Саме вони намагались сховати майно свого очільника на території підконтрольних комерційних структур. У подальшому посадовці планували нелегально вивезти «активи» за межі нашої держави», – йдеться в повідомленні.

Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили: 7 елітних автомобілів, у тому числі 4 раритетних; катер; 3 мисливські рушниці й гвинтівку; велику кількість предметів старовини народів Європи.

Зазначається, що все майно направлено на експертизу. Тривають заходи з накладення на нього арешту.

Нагадаємо, що СБУ підтвердила затримання почесного президента «Мотор Січ» Богуслаєва за підозрою в роботі на росію. Згодом суд заарештував його на два місяці.

Крім того, суд арештував майно Богуслаєва і його підлеглого на майже 1 млрд грн. Відомо, що в Богуслаєва знайшли нерухомість у Москві.

11 листопада Нацбанк тимчасово відсторонив Богуслаєва від управління Мотор-банком.

Фото: Telegram