Він має відбутися онлайн 23 серпня.

Румунія на найвищому рівні долучиться до участі в другому саміті Кримської платформи, який відбудеться 23 серпня у режимі онлайн. Про це йшлося під час телефонної розмови першої заступниці міністра закордонних справ Еміне Джапарової з державним секретарем Міністерства закордонних справ Румунії Юліаном Фотою, передає прес-служба МЗС.

«Еміне Джапарова привітала рішення Румунії долучитись на найвищому рівні до участі в онлайн-саміті Міжнародної Кримської платформи 23 серпня», – повідомили в зовнішньополітичному відомстві.

Вона зазначила, що метою Саміту є стимулювання діалогу та ініціювання конкретних дій щодо зміцнення міжнародної Кримської платформи на тлі повномасштабного вторгнення російської федерації.

Перша заступниця міністра підкреслила, що Румунія – стратегічний партнер України в Чорноморському регіоні, а виклики, пов’язані з агресією Росії проти України, підривають існуючу систему міжнародної безпеки, яка заснована на міжнародному праві.

Питання регіональної безпеки є неподільними, а загрози – спільними для обох держав“, – зазначила Джапарова.

Під час розмови сторони також обговорили практичні аспекти взаємодії України та Румунії, зокрема, на безпековому треку міжнародної Кримської платформи.

Фото: Фейсбук