Такі дії рф становитимуть загрозу не лише для України, а й для інших країн, вважають в ГУР МО.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький попередив, що можливе застосування росією тактичної ядерної зброї у війні проти України може становити загрозу для усіх країн Чорноморського регіону. Про це повідомляє ITV News.

«Можливо, росія застосує ядерну зброю проти України. Вони намагатимуться зупинити наші наступальні дії і знищити нашу державу», – сказав Скібіцький.

Такі дії рф становитимуть загрозу не лише для України, а й для інших країн, зазначив він.

«Вибух тактичної ядерної зброї матиме вплив не лише на Україну, а й на весь Чорноморський регіон», – сказав Скібіцький, додавши, що наслідки застосування ядерної зброї можуть мати вплив, зокрема, на Польщу, Туреччину та Болгарію.

Представник ГУР також заявив, що наслідком мобілізаційних заходів в російській федерації можуть бути наступальні дії російської армії, початок яких, за очікуваннями української розвідки, можливий вже взимку.

«Наша оцінка така, що новий наступ можливий взимку і навесні, тому росії потрібні нові підрозділи. Головна мета росії – окупація всієї території України», – сказав Скібіцький.

Фото: Фейсбук