Російські офіцери не мають єдиної позиції щодо того, як відповісти на контрнаступ України, а генерали подекуди отримують прямі вказівки від Путіна.

Про це пише CNN з посиланням на дані американської розвідки.

Як розповіло CNN одне з джерел, перехоплені розвідувальні дані свідчать, що російські офіцери сперечаються між собою та скаржаться друзям і родичам на рішення, які ухвалює Москва. Коментуючи інформацію про вказівки від Путіна, джерела видання назвали це вкрай незвичайною тактикою управління в сучасній армії, яка, за словами цих джерел, натякає на те, що збройні сили РФ є нефункціональною командною структурою.

Ба більше, серед російських командирів існують значні розбіжності щодо того, на чому зосередити свої зусилля для зміцнення власної лінії оборони.

Західні чиновники вважають, що навіть якщо російська армія зможе обʼєднатися довкола єдиної стратегії, вона обмежена у своїй здатності дати стратегічну відповідь на контрнаступальну операцію України. Навіть після оголошення часткової мобілізації офіційні особи скептично ставляться до здатності росії швидко розгорнути велику кількість військ в Україні, з огляду на поточні проблеми з поставками та моральним духом.

Фото: Відкриті джерела