Оксана Карас, родом з Харкова, звинуватила пропаганду Кремля в тому, щоросіяни плутають добро зі злом. Режисерка впевнена, якщо б громадяни РФ вимикали телевізор, з якого їх "ґвалтують", вони були б набагато людянішими та не підтримували війну в Україні.

Вона помітила тенденцію, що у Росії, діти повторюють за батьками та пропагандистами аморальні провоєнні заклики. Такий коментар пролунав в інтерв’ю російській блогерці Катерині Гордєєвій на YouTube.

“Тенденція жахлива, дуже страшна. Як працює ця машина пропаганди? Скільки туди вкладають коштів? Якби просто люди вимикали ці телевізори, викидали їх, не дивилися, а слухали себе і згадували, чому їх вчили батьки”, – заявила Оксана.

Вона вважає, що росіянам потрібно “прислухатися до себе” і зрозуміти, що померти, жити без ніг, бомбити мирні міста та вбивати – це погано. А ось бажати жити в мирі та злагоді – добре.

Такий погляд на війну, має і її 12-ти річна донька.

“Вона сама з ними поговорила, написала на футболці “Ні війні”. Вчителі нічого не сказали, але з однокласниками вона посварилася. Вона намагалася достукатися до них, пояснити, що не можуть бути 40 мільйонів українців – нацистами, що сама вона наполовину українка, що це погано, вмирають люди”, – розповіла Карас.

Проте, однокласники не пішли на контакт з донькою а довели її до сліз. Тоді, режисерка, прийняла рішення перевести її на домашню форму навчання.

Нагадаємо, що Оксана Карас – уродженка з Харкова. Російський режисер кіно і телебачення, сценарист і монтажер, в минулому – телеведуча, журналістка. Найбільш відома за фільмом “Хороший хлопчик”.  У червні 2019 року відбулася прем’єра її фільму “Вище неба”, знімальний процес якого проходив у 2018 році. У жовтні 2020 року в прокат вийшов байопік “Доктор Ліза”, присвячений життю Єлизавети Глінки.

Фото:Відкриті джерела