У ході першої хвилі мобілізації в Росії можуть зібрати максимум 40-50 тисяч військових. На більше у країни-агресора немає екіпірування.

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко в ефірі телемарафону.

“Ми повинні розуміти, що ця мобілізація (300 тисяч резервістів) не означає, що завтра всі вони з’являються на лінії зіткнення. У першу чергу у них попадають військові спеціальності, тож, думаю, ця хвиля буде на 40-50 тисяч”, – припускає Денисенко.

За його словами, Росії, ймовірно, більше й не вдасться зібрати, оскільки на більшу кількість у ворога поки не має можливості знайти екіпірування та навчити “вояків”, аби посилитися ними на фронті.

“Тому в цьому випадку це будуть всі їхні невідворотні втрати на території України (станом на сьогодні, 55 110 військових – ред.)”, – зазначив Денисенко.

Також він додав, що вважає метою мобілізації Путіна його намаганням стабілізувати лінію фронту і спробою не дати можливості Україні рухатися вперед.

Нагадаємо, що російський президент Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію, заявивши про підтримку референдумів на тимчасово окупованих Росією територіях України.

Фото: Відкриті джерела