Повістка може бути вручена в будь-якому місці, яке не заборонене законодавством України.

Про це в коментарі інформаційному агентству АрміяInform повідомив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Роман Горбач.

Повістку не обов’язково має вручати представник територіального центру комплектування та соціальної підтримки, пояснив Горбач. Вона може бути вручена й іншими посадовими особами, передбаченими законодавством.

«Як керівником установи, організації та підприємства, де працює призовник, так і, приміром, керівником ЖЕКу, ОСББ та іншими посадовими особами, які уповноважені територіальним центром комплектування вручати таку повістку», — сказав Горбач.

Якщо людина відмовляється ставити підпис про отримання повістки, то вимоги до неї можуть бути доведені в присутності свідків.

«Якщо призовник відмовляється виконувати правила військового обліку, то до нього може застосуватися відповідальність згідно із законодавством. Якщо це повістка, наприклад, для звірки військово-облікових даних, то застосовується адміністративна відповідальність.

Якщо призовник пройшов звірку військово-облікових даних, медичну комісії для призову і уникнув від відправки у військову частину, то у такому разі настає кримінальна відповідальність», — пояснив Горбач.

Фото: Відкриті джерела