Окрім посольства України в Іспанії, конверт із вибуховим пристроєм також отримало американське диппредставництво в Мадриді.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на телеканал La Sexta.

«Посольство Сполучених Штатів у Мадриді отримало лист, подібний до пʼятьох листів-бомб, надісланих до посольства України в Іспанії та інших установ у країні», — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, у середу іспанські ЗМІ інформували про вибух в українському посольстві в Мадриді. Комендант посольства України отримав незначні поранення і був госпіталізований – конверт вибухнув у його руках. Решта співробітників не постраждали. У МЗС України підтвердили інцидент.

Також, як повідомив глава МЗС України Дмитро Кулеба, у середу й четвер два посольства України за кордоном, крім посольства Іспанії, отримали листи з “дуже конкретними погрозами”. Йдеться про цілеспрямовану широкомасштабну кампанію проти України за кордоном.

Міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес заявила, що ні розсилка листів із вибухівкою, ні будь-які інші насильницькі дії не змінять “твердого і ясного” зобов’язання Іспанії підтримати Україну в її обороні проти російського вторгнення.

Фото: Відкриті джерела