У місті може бути понад три місця масових поховань цивільних. Кількість жертв серед місцевого населення росте, бо знаходять нові місця масових вбивств.

Про це заявив заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін заявив під час брифінгу.

«Сьогодні триває ексгумація. Масові захоронення не в одному місці, а мінімум у трьох. Необхідно, щоб спеціалісти дослідили місця таких заховань. Якщо на початку ми оцінювали, що в Ізюмі близько тисячі жертв серед мирних жителів, то тепер ми бачимо, що ця цифра буде лише рости», — сказав Мацокін.

За його словами, ексгумація тіл з місць масового поховання триває. «На сьогодні ці дії не завершено, я думаю, що вони навіть не дійшли до середини… Тіла відправляють до Харкова, і там із ними працюватимуть фахівці», — зазначив Мацокін.

Також він розповів, що містяни все більше почали розповідати про звірства росіян. Майже всі містяни, які пережили окупацію, у важкому психологічному стані.

Крім того, Мацокін повідомив, що окупанти повністю розграбували Ізюмську лікарню. Все, що вони не змогли вкрасти — розбили.

«Ізюмська лікарня продовжувала обслуговувати місцеве населення навіть в окупації. Хірурги в жахливих умовах, у підвалах проводили планові операції. Але стан цієї лікарні — жахливий. Росіяни розікрали все, вивезли обладнання. Що не могли вивезти і вкрасти — розбивали і нищили. Крали метал, навіть двері», — розповів заступник мера.

Фото: Відкриті джерела