Також окупанти затримали начальника зміни ЗАЕС Костянтина Бейнера.

Про це повідомляє у Telegram Енергоатом.

Згідно з повідомленням, 8 грудня військові РФ вдерлися до приміщення, в якому розташоване Управління соціальних програм ЗАЕС, та у присутності інших працівників сильно побили начальника управління Олексія Трубенкова та його заступника Юрія Андросова. Потім загарбники вивели їх з приміщення та вивезли в невідомому напрямку.

“Крім того, рашисти затримали та “кинули на підвал” начальника зміни ЗАЕС Костянтина Бейнера, котрий є ліцензованою особою й безпосередньо відповідає за ядерну і радіаційну безпеку”, – йдеться у повідомленні.

В Енергоатомі наголошують, що такими діями окупанти намагаються домогтися лояльності до себе від проукраїнського персоналу станції, збільшити кількість переведень працівників у фейкове АО “Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС”, яким керує Росатом, та відзвітувати Путіну про підтримку українським персоналом фашистських терористичних дій Росії.

“Але загарбникам це не вдається, позаяк персонал чинить опір, тож вони лютують і перетворюються на справжніх поліцаїв та тюремників, посилюючи бандитські напади на працівників ЗАЕС, які прагнуть продовжувати працювати в Україні”, – зазначається в дописі.

8 грудня  на територію захопленої Запорізької атомної електростанції ЗС РФ також завезликілька реактивних систем залпового вогню «Град».

Наразі «Енергоатом» звернувся до МАГАТЕ й усієї світової атомної спільноти та знову закликав створити безпекову зону всередині та навколо станції за умовами повної демілітаризації й деокупації електростанції.

Фото: Відкриті джерела