Новий смартфон від корпорації Apple отримає нові оновлення, яких не було в інших модельних рядах.

Про це йдеться на порталі Appleinsider.

За новим витоком даних, новітня лінійка смартфонів IPhone 14 отримає зарядний пристрій потужністю у 30 Вт, що є значним прогресом порівнюючи з потужністю у 20 Вт, яку мають більш ранні IPhone 13.

Чутки з’явилися після повідомлень про те, що один з брендів зарядних пристроїв займається розсилкою у ЗМІ адаптерів потужністю у 30 Вт на честь раннього доступу до IPhone 14.

Відзначається, що цей варіант зарядки пристрою цілком можливий, оскільки під час тестів iPhone 13 Pro Max зміг тимчасово підтримувати зарядку у 27 Вт.

Нині IPhone 8 та більш нові моделі заряджають акумулятор на 50% за пів години за допомогою адаптера 18 Вт. Натомість IPhone 12 і наступні моделі підтримують швидку зарядку потужністю 20 Вт.

Новий адаптер на 30 Вт в теорії значно скоротить цей час завдяки більшому нагріву.

Також в мережі з’явилися повідомлення про те, що смартфони нової лінійки IPhone 14 отримують фіолетовий колір корпусу.

Проте користувач Twitter DuanRui опублікував відеоролик, в якому демонструє прояв фіолетового кольору лише під конкретним кутом, а з інших ракурсів корпус пристрою синього кольору.

Нагадаємо, що 3 червня в Інтернеті з’явилися зображення нового IPhone 14. Також, за повідомленням Bloomberg, лінійку буде представлено у 8 кольорах.

Фото: відкриті джерела