Сили оборони та безпеки закликають світ не допустити російського суду над полоненими захисниками Маріуполя, а ООН та Червоний Хрест — відвідати бранців в окупованій Оленівці.

Про це йдеться в спільній заяві з заступницею Міністра оборони України Ганною Маляр.

Операція з порятунку 2,5 тисячі захисників Маріуполя була безальтернативною, 95 з них вдалося звільнити під час обміну в липні. «Більшість із них мали тяжкі поранення. Станом на зараз вони отримали необхідну медичну допомогу та реабілітацію», — йдеться в заяві.

Сили оборони також підкреслюють, що всі державні інституції працюють над тим, щоб повернути всіх українців, які перебувають у полоні ворога, підтримують звʼязок із їхніми родинами, а Україна постійно посилює комунікацію з партнерами, звертається до міжнародних організацій та світових лідерів, привертає увагу світу до дій, які чинить ворог із українськими військовими, які перебувають у полоні.

Нагадаємо, що у полку “Азов” відреагували на рішення Верховного суду Росії визнати його терористичною організацією. “Азовці” закликали США та інші цивілізовані держави визнати РФ державою-терористом.

Фото:Відкриті джерела