Українська актриса і телеведуча Дар'я Трегубова отримала престижну нагороду на 79-му Венеціанському кінофестивалі. Вона стала лауреатом премії Women in Cinema Award, яку вручають італійські кіножурналістки.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

“Українська актриса і режисер Дар’я Трегубова отримала нагороду Women in Cinema Award на Венеційському кінофестивалі. Цього року Дар’ї Трегубовій нагороду вручили відома італійська ведуча Клаудія Конте і кінопродюсер Моніка Бакарді”, – сказано у повідомленні.

Трегубова заявила, що присвячує отриману нагороду українському кінематографу і колегам. Також, вона оприлюднила текст листа, який одержала від італійських журналісток.

“Тільки уявіть, які це емоції, коли отримуєш у серпні листа від групи відомих італійських журналісток, які пишуть про кіно. І в ньому: “Нагородою ми хотіли б відзначити ваш безперечний талант і чутливість, яку ви приносили в кожну свою роль. Крім того, через вас ми хотіли б поширити нагороду на всіх українських жінок, які працюють у кіноіндустрії, ви відчуваєте момент великої праці, і ми хочемо сказати вам, що ми поряд з вами і всіма іншими актрисами й режисерами. Ви є яскравим прикладом унікальної мужності і незалежності у міжнародному кінематографічному світі”, – написала телеведуча.
Фото: Інстаграм