Вірменія та Азербайджан звинуватили одне одного у порушенні режиму припинення вогню на кордоні. Вранці у п'ятницю, 23 вересня, там сталася стрілянина у кількох населених пунктах.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони Азербайджану.

Зазначається, що вірменські сили обстріляли азербайджанські позиції у напрямку населених пунктів Коханебі Товузського району, населених пунктів Кешдак та Бармагбіна Кельбаджарського району та населених пунктів Тазакенд Дашкесанського району.

Вірменські підрозділи перебували “у напрямку населеного пункту Чинарли Товузгалинського району та населених пунктів Юхари Шоржа, Гюнешлі та Зарканд Басаркечарського району”, додали в Міноборони.

У атаках було використано зброю різного калібру, йдеться у повідомленні.

Про постраждалих та збитки не повідомляється. У міністерстві додали, що азербайджанські військові вжили “адекватних заходів у відповідь”.

Водночас Міноборони Вірменії повідомило про порушення режиму припинення вогню з боку Азербайджану.

“23 вересня близько 07:40 підрозділи ЗС Азербайджану знову порушили режим припинення вогню, відкривши вогонь зі стрілецької зброї різного калібру у напрямку вірменських бойових позицій, розташованих у східному напрямку вірмено-азербайджанського кордону. Діями у відповідь вогонь противника був зупинений. З вірменської сторони втрат немає”, – зазначили у відомстві.

Фото: getty images