Кулеба висміяв Лаврова за те, що той втік із засідання Радбезу ООН відразу після завершення свого виступу.

Про це повідомляє CNN.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба поставив на місце главу російської дипломатії Сергія Лаврова за неналежний випад у бік українського президента Володимира Зеленського на Радбезі ООН.

Лавров під час виступу почав заявляти про “свавілля” і “злочини” так званого “київського режиму”, які за його словами, залишаються можливими через “заступництво” з боку США і їх союзників.

“США їх союзники при потуранні міжнародних правозахисних інститутів вісім років планомірно покривають злочини київського режиму, вибудовуючи свою політику щодо Зеленського, виходячи з відомого американського принципу: він, звичайно, с*кін син, але він наш с*кін син”, – сказав Лавров в Нью-Йорку.

Міністр закордонних справ України після спічу Лаврова взяв слово і заявив, що зал засідань бачив багато гарячих дискусій і криз за час свого існування, але “обсяг сьогоднішньої брехні від російських дипломатів безпрецедентний”.

“Насправді, єдине, що заслуговує реакції в сьогоднішньому російському виступі, з усього потоку цієї брехні, – це неприйнятний жаргон, використаний російським представником щодо президента іноземної країни, президента України”, – підкреслив український міністр.

Крім того, Кулеба висміяв Лаврова за те, що той втік із засідання Радбезу ООН відразу після завершення свого виступу.

“Я помітив, що російські дипломати тікають так само майстерно, як російські солдати”, – додав він.

Фото: Відкриті джерела