Волонтерська діяльність нардепа "Слуги народу" Миколи Тищенка може бути політичним піаром на допомозі військовим.

Про це йдеться в новому розслідуванні Bihus.Info.

Як повідомляють журналісти, політик провів благодійні вечори у Празі та Парижі, і не надав офіційного звіту щодо зібраних коштів. Засновником благодійних івентів стала його дружина Алла Барановська, Евеліна Андрієвська та офіційна помічниця депутата і колекціонерка люксових речей Аліса Хомер.

В Празі зібрали близько $55 тис., а в Парижі – $120 тис. Журналісти задаються питання, чи не було проведення заходів дорожчим за суму, зібрану на них для допомоги ЗСУ. 

“Нардеп Микола Тищенко з початку повномасштабної війни став активним волонтером. От тільки його волонтерство виглядає як політичний піар високого рівня. Ніцца, Париж, Нью-Йорк – депутат чомусь вважає, що зібрати солідну суму для наших військових можна лише в дорогих ресторанах європейських міст. Бажано навіть із кількома зірками Мішлен”, – зазначають автори матеріалу. 

Також журналісти показали запис, на якому чоловік  голосом схожим на голос Миколи Тищенка домовляється з кимось про проведення наступної “благодійної вечері” у Нью-Йорку.

“Зараз до мене запит прийшов на $1,5 млн. Купити дрони. Тобто гроші є, не в грошах справа, справа в самому резонансі. Тому що для мене це політично (далі нерозбірливо)”, – каже чоловік, голос якого схожий на голос нардепа Тищенка. 

Фото: Facebook Миколи тищенка