У Канаді ця процедура проводиться на законодавчому рівні стосовно тих, хто вчинив сексуальне насилля.

Як передає корейське видання Koreaboo, 25 листопада Пекінський Верховний народний суд у Китаї засудив колишнього айдола K-Pop до 13 років ув’язнення з подальшою депортацією. Його визнали винним у зґвалтуванні та сексуальних домаганнях до неповнолітніх.

Оскільки Ву є громадянином Канади, після закінчення терміну його тюремного ув’язнення він буде депортований до цієї країни. У зв’язку з цим у китайських ЗМІ почали обговорювати, що Кріса Ву можуть піддати хімічній кастрації після того, як його відправлять назад до Канади. Зазначимо, що у Канаді цю процедуру проводять на законодавчому рівні стосовно сексуальних злочинців.

Хімічна кастрація належить до медичної процедури, коли сексуальному злочинцю вводять наркотики чи гормони для примусового придушення його сексуальних бажань.

Нагадаємо, що у липні 2021 року 19-річна студентка Ду Мейчжу з Пекіна розповіла, що коли їй було 17, Кріс Ву напоїв її та змусив займатися сексом. Окрім того дівчина стверджувала, що знає й інших жертв K-Pop-зірки, серед яких були й неповнолітні. Згодом зі звинуваченнями на адресу Ву виступило ще декілька дівчат. Артиста затримали. Пекінський Верховний народний суд також визнав артиста винним в організації групових зґвалтувань.

Фото: Відкриті джерела