Кабінет міністрів прийняв кадрові рішення, звільнивши 6 заступників міністрів.

Про це повідомив представник уряду в парламенті Тарас Мельничук.

«Призначено Олексія Соболева заступником міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації», – написав він.

Відомо, що звільнено Вячеслава Шаповалова з посади заступника міністра оборони України та Віталія Музиченка з посади заступника міністра соціальної політики України.

Також посади заступника міністра розвитку громад та територій України позбавили Івана Лукерю, а з посади заступника міністра розвитку громад та територій України звільнили В’ячеслава Негоду.

Крім того, було звільнено Анатолія Іванкевича з посади заступника голови Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України та Віктора Вишньова з посади заступника голови Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Нагадаємо, що Кабмін погодив звільнення п’ятьох очільників ОВА. Йдеться про голів Дніпропетровської (Валентин Резніченко) Запорізької (Олександр Старух), Київської (Олексій Кулеба), Сумської (Дмитро Живицький) та Херсонської (Ярослав Янушевич) обладміністрацій.

Фото: відкриті джерела