Діяльність вебкам-моделей в Україні офіційно заборонена, що створює дівчатам величезну кількість проблем. І щоб уникнути хоч частини з них, моделям доводиться платити, аби продовжувати заробляти на нюдсах.

Про це розповів хакер “світлої сторони” Микита Книш в ефірі YouTube-шоу «Стас IT-глаз».

Книш поділився, що представники СБУ, кіберполіції та прокуратури беруть 500 доларів з однієї вебкам-моделі. Причому оплата щомісячна. Тоді, за словами хакера, проблем із законом у дівчат не буде. Однак Книш не уточнив, яким чином розподіляються ці кошти.

Натомість Микита закликав нічого не платити, а зробити трохи інакше. Він запропонував усім моделям реєструватися як ФОП за напрямом інформаційно-консультаційної діяльності. Наприклад, оформивши все як сервіс для знайомств. І тоді сама вебкам-діяльність пояснюється вже не веденням бізнесу, а частиною спільних ФОП-послуг. І в такий спосіб можна робити все законно.

“При цьому може статися ситуація із «контрольною закупівлею», коли представники правоохоронних органів вирішать перевірити діяльність ФОП. Тоді у справу вступає презумпція невинності та основна діяльність, спрямована саме на знайомства, а не продаж контенту”, — зазначив Микита Книш.

Нагадаємо, петиція про легалізацію еротики, яка спрощує роботу вебкам-моделей, набрала необхідну кількість голосів і її розглянув президент.

Фото: Відкриті джерела