Міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес заявила, що ні розсилка листів із вибухівкою, ні будь-які інші насильницькі дії не змінять "твердого і ясного" зобов'язання Іспанії підтримати Україну в її обороні проти російського вторгнення.

Про це вона заявила в четвер під час візиту до Одеси, пише “Європейська правда” з посиланням на видання Electomania.

“Що має бути гранично ясно, так це те, що жодна з цих посилок або будь-яка інша насильницька дія не змінить чіткого і твердого зобов’язання Іспанії, країн НАТО і Європейського Союзу підтримувати Україну, тому що Україна захищає справедливу справу”, – сказала вона.

Виступаючи перед представниками ЗМІ, Роблес підтвердила прихильність Іспанії Україні.

“Україна не тільки захищає свій суверенітет і міжнародну цілісність, а й захищає мир в усьому світі та співтовариство демократичних цінностей”, – сказала вона.

Міністр також звинуватила президента Росії Владіміра Путіна в порушенні “всіх норм міжнародного права” і висловила сподівання, що “одного разу” він може постати перед міжнародними кримінальними судами.

“Тим часом, Іспанія є серйозним партнером і прихильна політиці, визначеній НАТО, яка є політикою єдності та повної підтримки України”, – запевнила вона.

Як повідомлялося, у середу іспанські ЗМІ інформували про вибух в українському посольстві в Мадриді. Комендант посольства України отримав незначні поранення і був госпіталізований – конверт вибухнув у його руках. Решта співробітників не постраждали. У МЗС України підтвердили інцидент.

Також, як повідомив глава МЗС України Дмитро Кулеба, у середу й четвер два посольства України за кордоном, крім посольства Іспанії, отримали листи з “дуже конкретними погрозами”. Йдеться про цілеспрямовану широкомасштабну кампанію проти України за кордоном.

Фото: Відкриті джерела