Вони ще у 2014 році добровільно приєдналися до лав незаконних збройних формувань.

На Донеччині судитимуть кулеметника полку спецпризначення «Оплот» так званої ДНР та заступника командира бойової машини «3-ої окремої мотострілецької бригади 1 армійського корпусу ДНР». У жовтні чоловіки потрапили у полон українських військових неподалік Новобахмутівки, повідомили в Головному управлінні СБУ в Донецькій та Луганській областях.

У СБУ розповіли, що обидва чоловіки — мешканці Донеччини, які ще у 2014 році добровільно приєдналися до лав незаконних збройних формувань.

«Один зі зрадників воював у полку спецпризначення «Оплот» терористичної «ДНР» на посаді кулеметника. Зловмисник чергував на блок-постах і брав участь у бойових діях проти українських військових в Докучаєвську та селищі Ясне Донецької області», — йдеться у повідомленні.

За даними Служби безпеки, інший бойовик допомагав гранатометнику, а його підрозділ дислокувався в одній зі шкіл окупованого Єнакієвого. Неподалік селищ: Лозове, Михайлівка, Широка Балка та Зайцеве, він контролював місцевість та спостерігав за переміщеннями ЗСУ на лінії фронту.

Слідчі СБУ повідомили бойовикам про підозру за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, створення терористичної групи чи терористичної організації та створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності.

Фото: Фейсбук