До правового і податкового простору Дія.City долучилося вже понад 300 IT-резидентів, серед них є як міжнародні, так і українські компанії.

Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації у Telrgram.

Серед тих, хто нещодавно приєднався до Дія.City: DataRobot – міжнародна технологічна компанія, що створила AI-платформу для аналізу даних та побудови прогнозованих моделей для бізнесу, якою користуються всесвітньо відомі бренди та компанії зі списку Fortune 500; Helsi.me – український стартап, який створив електронну медичну систему для запису до лікарів та зберігання медичних даних; заснована в Україні міжнародна аутсорсингова IT-компанія Сiklum, яка має офіси у США, Іспанії, Швейцарії, Данії, Ізраїлі, Польщі, ОАЕ та Пакистані.

Також до простору Дія.City увійшла міжнародна корпорація SimCorp, що створює інтегровані рішення для управління інвестиціями; платформа для автоматизації каналів продажу Reply та міжнародна ІТ-компанія Govitall, яка створює продукти для освітніх проєктів та побудови успішної кар’єри.

У Мінцифри зазначають, що тепер і нові резиденти будуть користуватися одними з найкращих у Європі податковими та правовими умовами.

Фото: Відкриті джерела