У САП підтвердили, що попросили генпрокурора порушити кримінальну справу стосовно народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона за фактом незаконного збагачення.

Про це повідомляє Суспільне.

“Ми звернулися з рапортом до Офісу генерального прокурора”, — повідомила прессекретарка САП Ольга Постолюк.

Як відомо, днями народного депутата Павла Халімона звільнили з посади заступника голови фракції «Слуга народу».

За даними розслідування журналістів Павло Халімон у червні 2022 року придбаврозкішний маєток на Печерських пагорбах вартістю мільйони гривень, оформивши його на іншу людину — Котеленець Анастасію Миколаївну. Журналісти заявляють, що Халімон дійсно проживає в маєтку.

Будинок разом із земельною ділянкою площею 10 соток коштував 10 мільйонів 300 тисяч гривень, із яких вартість будинку становила 6,5 мільйона гривень, а ділянки — 3,8 мільйона гривень. Водночас, згідно з сайтами з продажу нерухомості, будинки поблизу Ботанічного саду такої ж площі коштують близько 50—60 мільйонів гривень.

Продавець — архієрей Православної церкви України Олександр Драбинко. Маєток він нібито продав дешевше, тому що потрібні були гроші, а реальної ціни «ніхто не давав з багатьох причин».

Довідка

Павло Халімон народився 10 червня 1983 року в Чернігові. Закінчив факультет підготовки кадрів для органів прокуратури Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого. Фінансовий директор ТОВ «Прометей-газ 1». Обіймав посаду директора ТОВ «Агро-хаус». Працював начальником реєстраційної служби Прилуцького міськрайонного управління юстиції у Чернігівській області.

Фото: Відкриті джерела