Велика Британія запровадила санкції проти 5 російських силовиків і військових за тортури проти українців і війну в Україні.

Про це повідомляє пресслужба уряду Британії.

Відомо, що обмежувальні заходи запроваджено проти Валентина Опаріна, який є майором юстиції й слідчим у 534 відділі військового слідчого управління СК Росії з “Чорноморського флоту”, а також проти керівника відділу прокуратури Ростовської області Олега Ткаченка.

Вони перешкоджали поданню скарг на застосування катувань, а Ткаченко ще застосував тортури для отримання показань.

Також під санкції потрапили співробітник Федеральної служби безпеки РФ в окупованому Криму Андрій Тішенін та старший оперуповноважений на захопленому півострові Артур Шамбазов. Вони катували українського активіста Олександра Костенка у 2015 році.

Крім того, санкції запроваджено проти полковника російської армії Раміля Ібатулліна, який обіймав посаду командира 90-ї танкової дивізії. Ця танкова дивізія перебувала на лінії фронту з початку незаконного повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Загалом під санкції Британії вже потрапило понад 1,2 тис. осіб, зокрема, російські військові, причетні до скоєння звірств.

Нагадаємо, що Європейський союз розширить санкції проти російських чиновників і політиків і, зокрема, додасть до списку членів сім’ї чеченського лідера Рамзана Кадирова.

Фото: відкриті джерела