Актор розповів в інтерв'ю про похмуру історію свого будинку та новий фільм.

Авторкою фотосесії росіянка Єлизавета Породіна, яка змалку живе в Німеччині. На її знімках Бред вийшов похмурим, у стилі декадансу 1920-х.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений GQ (@gq)

Кінозірка для інтерв’ю,іспанському глянцю, обрав один зі своїх будинків на Голлівудських пагорбах. Хоча він володіє кількома будинками в Лос-Анджелесі, все ж зупинився на тому, що придбав на початку своєї кар’єри – будинок Ремісника. Саме у ньому актор провів тижні самоізоляції під час пандемії коронавірусу.  Цікавим фактом є те, що у цьому будинку немає жодного сімейного фото.

“Це був перший будинок, який я купив, коли заробив трохи грошей, ще в 1994 році”, — розповів актор. Раніше будинок належав акторці Кассандрі Петерсон, зірці фільму “Ельвіра, володарка пітьми”.

Бред Пітт зізнався, що Кассандра розповідала йому про привидів, які живуть у цьому будинку. Вона чула кроки в порожніх кімнатах, бачила привид медсестри, що сидів біля каміна та чоловіка в старовинному одязі. З часом, з’ясувалось, що у будинку дуже похмура історія. Про це Пітту розповів Марк Гемілл, виконавець ролі Люка Скайвокера в “Зоряних війнах”.

Актор зізнався, що попри сумні історію будінку йому тут подобається. А коли набридає сидіти на одному місці, то їздить до свого пляжного будиночку, уявляючи що здійснює круту подорож.

У Лос-Анджелісі його тримає робота. Його добрий друг, Флі, басист Red Hot Chili Peppers, каже, що коли актор фокусується на творчості, то відбувається, ніби обряд чаклунства.

Зараз, у Пітта в планах, зняти екранізацію роману “Еллас Хаблан” Міріам Тейвс, разом з своєю продюсерською компанією. Сюжет полягає у тому, що група жінок-меноніток – об’єднуються, щоб протистояти своїм ґвалтівникам.

Незабаром на екрани вийде ще одна його робота – фільм “Блондинка” про Мерилін Монро з Аною де Армас.

“Я одна з тих істот, які говорять через мистецтво. Мені потрібно завжди щось робити. Якщо роботи немає, то в мені щось вмирає”, — зізнається Пітт.

Останнім часом Бред Пітт захопився керамікою, і навіть показав журналістові фарфорові свічники, які виготовив особисто.

Окрім кераміки, актор займається виробництвом вина, у своєму маєтку Château Miraval у Провансі.

Фото: іспанський глянець GQ