Творці та ведучі шоу Росс і Метт Даффер поговорили з Happy Sad Confused Podcast, щоб пояснити, що більшість епізодів не будуть такими довгими, як минулого сезону.

Сезон 4 Stranger Things був великим за розміром, масштабом, бюджетом і тривалістю епізодів. Оскільки,  п’ятий сезон є останнім до завершення серіалу, шанувальникам цікаво, як це буде відбуватися і чим ще їх будуть дивувати творці.

Про це пише іноземне видання.

“Єдина причина, чому ми не очікуємо такої тривалості, полягає в тому, що цього сезону, якщо ви подивіться на це, це майже дві години, перш ніж наші діти справді потраплять у надприродну таємницю. Ви знайомитеся з ними, ви бачите їх у їхньому житті, вони борються з адаптацією до середньої школи і так далі, Стів намагається знайти побачення, і все це. Нічого з цього, очевидно, не станеться  у 5 сезоні. Однак дивіться, щоб фінал серіалу був таким же довгим, як повнометражний фільм, найімовірніше, ми зробимо те, що робили тут, а саме 2,5-годинний епізод”,- сказав Метт Даффер.

5 сезон починатиметься з того місця гри, де зупинились. Персонажі, вже матимуть мету і прагнення, тому це один з факторів, який зробить сезон іншим.

“Я впевнений, що підсумок буде набагато довшим, це буде «Повернення Короля» з приблизно вісьмома закінченнями”, – зазначив Даффер.

Не обійшлось і без критики. У нещодавному інтерв’ю Міллі Боббі Браун розкритикувала сценаристів за те, що вони не вбили основних персонажів, назвавши Дафферів «чутливими Саллі» та пожартувавши, що шоу має бути більше схожим на «Гру Престолів».

Однак, відповіді чекати довго не довелось: “Як Міллі назвала нас? Вона сказала, що ми «чутливі Саллі». Вона весела. Повірте нам, ми дослідили всі варіанти в письменницькій кімнаті. Просто гіпотетично, якщо ви вб’єте Майка, це пригнічує. Ми не «Гра престолів». Це Гокінс, це не Вестерос”, – Даффери.

Окрім гарячих заяв одник зірок, інші відкривають таємниці зйомок. Девід Гарбор, який грав Джима Гопера, привідкрив закулісся та зауважив, що у фіналі 4 сезону «Дивних Див» використовується реальний меч із фільмів про Конана-Варвара. Можливо 5 сезон теж матиме якісь культові речі з кіно?

Також після виходу 4-го сезону популярності набирають OST-и. Так, пісня Кейт Буш “Running Up That Hill”, що звучала в серіалі  і популяризовала шоу, зайняла лідируючі позиції в музичних чартах. А композиція “Master of Puppets” від Metallica піднялася на 47-е місце у світовому чарті Spotify.

Нагадаємо, що творці заявили про необхідність невеликої відпустки, тому початок написання сценарію почнеться з першого тижня серпня . Цього разу, мають надію, що всі процеси продакшину, займуть менше, ніж 3 роки, і шанувальники побачать новий сезон швидше.

Фото: Відкриті джерела