Під час візиту на авіабазу Осан, Пелосі подякувала американським військовослужбовцям, які стоять на сторожі демократії на Корейському півострові.

Про це повідомляє  CNN.

“Під час відвідин демілітаризованої зони та авіабази Осан ми передали подяку Конгресу та країни за патріотичну службу наших військовослужбовців, які стоять на сторожі демократії на Корейському півострові”, – повідомила спікерка Палати представників США.

Перебуваючи у Сеулі, Пелосі зустрілася зі спікером Національної асамблеї Південної Кореї та іншими членами парламенту країни.

Далі Пелосі відвідає Японію, яка стане останньою в азійському турне спікерки Палати представників США.

Нагадаємо: демілітаризована зона — це нічийна територія протяжністю 160 миль приблизно в 30 милях на північ від Сеула, яка була створена згідно з Угодою про перемир’я в Корейській війні 1953 року. Її часто описують як найбільш озброєний кордон у світі.

Напередодні Пелосі відвідала Тайвань, де літак спікерки Палати представників США Ненсі Пелосі безпечно вилетів з аеропорту Тайбею Суншань. Через погрози та демонстрацію сили Китаю за польотом її літака острів слідкувало майже 3 мільйони людей.

Фото: відкриті джерела